آموزش زبان رزتا استون - ترکی استانبولی | Maxon

Share

» :: آموزش زبان رزتا استون - ترکی استانبولی
نرم افزار آموزش زبان رزتا استون (Rosetta Stone) يکي از محبوب ترين و معتبرترين نرم افزارهاي آموزش زبان دنيا به شمار مي آيد که با 25 سال سابقه ي آموزش زبان، مخاطبان بسياري را در تمام نقاط جهان آموزش داده است. از آمار مخاطبان اين نرم افزار آموزش زبان مي توان به 22هزار مؤسسه، 12هزار شرکت، 9هزار سازمان و ميليون ها نفر کاربر اشاره کرد. از برجستگي هاي ديگر اين مجموعه ي آموزش زبان مي توان به اين موضوع اشاره کرد که سربازان آمريکايي براي جنگ در عراق از اين نرم افزار براي يادگيري زبان عربي استفاده کردند.

اين نرم افزار به صورت چندرسانه اي از مرحله ي مبتدي تا پيشرفته زبان را آموزش مي دهد. همچنين استفاده از روش “غوطه وري پويا” باعث شده است که زبان آموز، درست مانند يادگيري زبان مادري خود، زبان موردنظر را ياد بگيرد و در طول يادگيري نيازي به حفظ کردن چيزي يا ترجمه کردن لغات نداشته باشد، درست مانند وقتي که زبان مادري خود را آموخته است. همچنين شيوه ي آموزش ها جذاب و سرگرم کننده است که در مراحل يادگيري تأثير مثبت زيادي دارد.

نرم افزار رزتا استون تمام مهارت هاي زبان را آموزش مي دهد که از آن ها مي توان به اين موارد اشاره کرد:
Speaking ( مهارت سخن گفتن)، Listening (گوش دادن و درک مطلب در صحبت)، Reading (خواندن و درک مطلب در نوشته ها)، Writing (نوشتن)، Grammar (دستور زبان)، همچنين Vocabulary (واژگان). همانطور که خوانديد، مهارت سخن گفتن نيز يکي از مهارت هايي است که در اين نرم افزار مي توانيد ياد بگيريد که البته نياز به ميکروفن دارد. براي دروس مربوط به سخن گفتن و تلفظ که نياز به ميکروفن مي باشد به سادگي مي توانيد از ميکروفن پايه دار، ميکروفن هندزفري، ميکروفن هدست، ميکروفن لپتاپ و ... استفاده کنيد. سيستم تشخيص تلفظي که در اين نرم افزار قرار دارد بسيار دقيق و پيشرفته مي باشد تا حدي که قبل از رسيدن به دروس مربوط به تلفظ به شما پيشنهاد مي دهد که جنسيت خود را و همچنين کودک يا بزرگسال بودن خود را براي نرم افزار مشخص کنيد که صداي شما را نسبت به جنسيت و سن شما بررسي کند.

اين مجموعه که در اختيار شما قرار گرفته است نسخه ي کامپيوتري مي باشد و در ويندوز قابل نصب است. همچنين در ويندوز 2000، XP، ويستا، 7، 8، 8.1 و 10 همگي نسخه ي 32 بيتي و 64 بيتي تست شده است و کار مي کند. آموزش نصب نرم افزار نيز به زبان کاملاً ساده در اين مجموعه قرار گرفته است. اين نرم افزار آخرين ورژن موجود مي باشد. 24 زبان مختلف در اين سايت قرار گرفته است که مي توانيد براي مشاهده ي زبان هاي ديگر بر روی زبان مورد نظر خود در لیست زیر کلیک کنید:

– Arabic عربی
– (Chinese (Mandarin چینی
– Dutch هلندی
– (English (American انگلیسی (با لهجه ی آمریکایی)
– (English (British انگلیسی (با لهجه ی بريتانيايی)
– (Filipino (Tagalog فیلیپینی
– French فرانسوی
– German آلمانی
– Greek یونانی
– Hebrew عبری
– Hindi هندی
– Irish ایرلندی
– Italian ایتالیایی
– Japanese ژاپنی
– Korean کره ای
– Latin لاتین
– Persian پارسی
– Polish لهستانی
– (Portuguese (Brazil پرتغالی (برزیلی)
– Russian روسی
– (Spanish (Latin America اسپانیولی (آمریکای لاتين)
– (Spanish (Spain اسپانیولی (با لهجه ی اسپانیایی)
– Swedish سوئدی
– Turkish ترکی استانبولی


با آرزوي موفقيت براي شما.
خرید و دانلود محصول

1396/04/09
rosetta stone , رزتا استون , Turkish , ترکی , استانبولی , نرم افزار , کامپیوتر , آموزش , زبان , 5.0.37